Kurumsal

Anasayfa / Hakkımızda

CONTINENT LOJİSTİK

Hakkımızda

Continent Lojistik, müşterilerine en iyi ve en hızlı servisi sunmanın gururunu yaşamaktadır.

Merkezi Mersin’de olan Continent Lojistik., Geniş acente ağı ve armatörlerle güçlü ilişkilerini kullanarak, Merkez ofis Mersin’de bulunmasına rağmen; Türkiye’nin tüm limanlarında operasyonel servis vermektedir.

Denizyolunda verilen hizmete ek olarak kara departmanı kurulmuştur. Böylelikle müşterilere yapmış oldukları ithalatlarda son taşıma, ihracatlarında ise ön taşıma hizmeti verilmektedir.,

IATA üyesi acentelerle olan güçlü bağ sayesinde, müşterilere hava yüklemelerinde de zamanında ve kısa transit sürelerde hizmet sağlanmaktadır.

Uluslararası ticaretin en önemli adımlarından biri olan İthalat ve ihracat taşımacılığında üzerimize aldığımız sorumluluğun bilincini Continent Lojistik olarak büyük onur ile taşımaktayız.

  • VİZYONUMUZ
  • Taşımacılık ve lojistik sektöründe, insana olan yatırımları ve teknolojik altyapısı ile , yerel ve uluslararası alanda sürekli gelişerek sektörde en çok tercih edilen 5 firma arasına girmek.

  • MİSYONUMUZ
  • Hızla gelişen ve değişen küresel ekonomi ve buna bağlı olarak artan taşımacılık ve lojistik ihtiyaçlara; nitelikli , zamanında ve güvenilir bir hizmet anlayışı oluşturarak müşterilerimizin stratejik iş ortağı olmak